Zapraszamy wszystkich zainteresowanych szeroko pojętą współpracą do kontaktu. Poszukujemy redaktorów, fotografów, firmy partnerskie oraz organizatorów biegów z przeszkodami.

REDAKTORZY

Jeśli masz ambicje dziennikarskie, lubisz pisać i chciałbyś włączyć się w tworzenie serwisu sportowego, ExtremalneBiegi.pl są idealnym miejscem dla Ciebie. Poznaj świat pełen błota, ścian, ognia, wody i zasieków od kuchni. Zapewniamy udział w wydarzeniach, którch nie zapomnisz do końca życia. Bądź pierwszy z nowościami w branży, poznaj ludzi o takich samych pasjach i zdobądź doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości. 

FOTOGRAFOWIE

Twoją pasją jest fotografia, chcesz ćwiczyć swoje umiejętności w jednej z najbardziej widowisk dyscyplin sportowych? Zacznij u nas. Zdjęcia z imprez sportowych to doskonałe narzędzie marketingowe dla twojej marki. Zapewniamy akredytacje prasowe na wszystkie biegi, które chciałbyś fotografować. Nie wymagamy wyłączności!

ORGANIZATORZY BIEGÓW

Serdecznie zapraszamy do współpracy organizatorów ekstremalnych biegów z przeszkodami. Polecamy się jako patrona medialnego wydarzeń sportowych oraz nośnik mocno staregetowanej reklamy. Nasi użytkownicy to przede wszystkim miłośnicy waszych imprez. Trudno o lepsze miejsce na informacje o waszym biegu.

FIRMY PARTNERSKIEJ

Biegi z przeszkodami gromadzą sportowców uprawiających także inne dyscypliny sportowe. Zapraszamy do nawiązania współpracy i zaistnienia w tym nietypowym środowisku. Jesteśmy przekonani, że to właśnie tutaj znajdziecie swoich nowych klientów.

Wszystkich zainteresowanych jakąkolwiek formą współpracy zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polub nas!