Mud Max: Nie wyjdziesz z tego czysty


fot. Mud Max

Błoto, bagno, pot, krew i łzy. Albo krócej... MUD MAX! Jeśli chcesz poczuć na własnej skórze, o czym mowa, to podejmij  wyzwanie. Zrównają cię z błotem 10 września w Krakowie i 22 października w Warszawie.

- MUD MAX to cykl biegów ekstremalnych, pełnych naturalnych przeszkód, takich jak bagna, błoto, hałdy piachu czy rowy. Jednym słowem znajdziesz tu wszystko, czego nie chce spotkać przeciętny biegacz na niedzielnym treningu w lesie  – mówi Sławek Zabieglik, organizator z firmy Hunter Extreme.

- Nie mogliśmy się jednak powstrzymać i pomogliśmy trochę naturze. Na   około   siedmiokilometrowej   trasie   uczestnicy   będą   musieli   zmierzyć   się   także z przeszkodami przygotowanymi przez nasz zespół. Triceratops, Rzepka, Druciak, Dzwoneczek czy   Pieszczocha,   to   tylko   kilka   z   nich.   Co   kryje   się   pod   tymi   nazwami?   O   tym   można   się przekonać już 10 września w Krakowie – dodaje Zabieglik.

Do tej pory odbyły się dwie edycje MUD MAX - w Trójmieście i pod Warszawą. Teraz przyszedł czas na Kraków, a następnie MUD MAX wróci do stolicy: - Edycja krakowska odbędzie się 10 września, czyli tuż po wakacjach. To doskonała okazja, aby jeszcze na moment oderwać się od codzienności i dać się nieco sponiewierać. Nikt nie wyjdzie z tego czysty! - obiecuje organizator.

Zapisy   na   zawody   w   Krakowie   i   Warszawie   już   trwają   na   stronie www.mudmax.pl.   Oprócz niezapomnianej dawki emocji, zawodnicy otrzymają oryginalny medal MUD MAX oraz gadżety od partnerów imprezy. Co ważne, do końca czerwca obowiązuje najniższa opłata startowa na obie edycje – 127 zł w Krakowie i 117 zł w Warszawie.

Na uczestników czekają trasy o długości ok. 7 km, z ponad 30 przeszkodami do pokonania.
Więcej informacji na stronie
www.mudmax.pl oraz na www.facebook.com/mudmaxrun

Kalendarium

Polub nas!