Tydzień extremalnych cen na War Race - militarny bieg z przeszkodami


fot. War Race

Od 31 lipca do 6 sierpnia potrwa nabór na War Race w niższych cenach. 5km, ponad 15 przeszkód – 99 zł. 10km, ponad 30 przeszkód – 129 zł. Od zamknięcia zapisów dzieli nas zaledwie miesiąc (do 19 sierpnia).

Impreza odbędzie się 2 września na byłym Lotnisku Wojskowym Szprotawa-Wiechlice. Wojskowy klimat zapewnią nie tylko bunkry i hangary pamiętające czasy II Wojny Światowej, ale także żołnierze z 11 Batalionu Dowodzenia w Żaganiu, którzy wezmą udział w budowie przeszkód (zapory inżynieryjne jakich jeszcze nie widzieliście) oraz w samym biegu. Atrakcyjność całego przedsięwzięcia podkreśla patronat honorowy Inspektora Wojsk Specjalnych Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych.

Czego mogą spodziewać się zawodnicy? Doświadczenie żołnierzy, zdobyte na poligonach podczas manewrów wojskowych zaowocuje stworzeniem jedynych w swoim rodzaju przeszkód. Rada od Organizatora – nauczcie się stopni wojskowych! Żołnierze zadbają o ostrą przeprawę w ciemnym labiryncie zbudowanym w powojennym hangarze. Zarówno na trasie 5km i 10km zawodnicy w maskach gazowych będą musieli pokonać zadymiony bunkier, nie tracąc przy tym orientacji. Każdy żołnierz musi umieć strzelać – dlatego na trasie sprawdzimy Wasze umiejętności strzelania z broni pneumatycznej do celu. Dla fanów wodnych szaleństw Organizatorzy przygotowali turbo zjeżdżalnię z hangaru. Przekonacie się także na własnej skórze jak wygląda przeprawa przez zbiornik wodny w wojskowym stylu.

Jak będzie wyglądać pakiet startowy? Każdy zawodnik otrzyma wysokiej jakości koszulkę, buff War Race (idealnie komponuje się z koszulką), pamiątkowy medal, pełnowartościowy posiłek regeneracyjny na mecie oraz specjalnie przygotowany ziołowy izotonik.

Link do zapisów: https://plus-timing.pl/zgloszenia/war_race-2017/
Strona internetowa: www.warrace.pl
Bądźcie z nami na bieżąco na Facebook’u: https://www.facebook.com/warracepl
Kontakt do Organizatora: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kalendarium

Polub nas!