Weź udział w konkursie #ekipaluminox i wygraj wyjazd na zawody Tough Viking 2017!

Jesteś silny, wysportowany, wytrzymały i gotowy do współpracy w drużynie?
Marzy Ci się wyjazd na Tough Viking i masz czas 26.08.2017r? To wspaniale!

Wyścig legenda i zarazem największy plus najważniejszy bieg z przeszkodami w Skandynawii – taki jest właśnie bieg Tough Viking w Djurgården, w Szwecji. Daje możliwość sprawdzenia sił i charakteru – w wymagających warunkach sportowych. Plus sprawdza, czy potrafisz działać w zespole i mimo błota oraz przeciwności – dawać radę w każdych okolicznościach.

PAKIET INFORMACJI

Kiedy: 26.08.2017r.
Gdzie: Djurgården – Sztokholm, Szwecja
Dystans: Bieg na 15 km
Dołącz do #ekipaluminox!

KONKURS #ekipaluminox – INSTRUKCJA OBSŁUGI

Konkurs będzie prowadzony na www.instagram.com/luminox_poland

Aby wziąć w nim udział trzeba:

1. Obserwować jako „fan” profil @luminox_poland
2. Zrobić fotkę lub nakręcić video (max 60 sek.) pokazujące przygotowania do biegu
„Tough Viking Djurgården 2017” z krótką informacją/opisem –
Dlaczego właśnie Ty powinieneś dołączyć do #ekipaluminox
3. Oznaczyć foto tagami #ekipaluminox i #luminoxtoughviking
4. Otagować fotki @luminox_poland
I gotowe!

Luminox, jako oficjalny zegarek serii Tough Viking, wspiera wszystkich freaków sportowych i outdooru. Dostarcza im sprzęt, który pomaga w przekraczaniu własnych granic i umożliwia testowanie zegarków w ekstremalnych warunkach.

 

ZEGAREK DO ZADAŃ SPECJALNYCH

W ekstremalnych sytuacjach sprawdzają się jedynie najlepsze rozwiązania. Błoto, woda, ogień i lód są zabójcze nie tylko dla zawodników, ale także dla ich sprzętu. Zegarek na ręku miłośników biegów z przeszkodami musi być niezniszczalny i sprawdzony. Zegarki Luminox zostały zaprojektowane dla U.S. Navy SEAL – Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych. Od prawie 25 lat oficjalnie są niezbędnym wyposażeniem amerykańskich jednostek specjalnych. Trudno o lepszą rekomendację dla sprzętu niż ta.

Z zegarkiem Luminox bez obawy możesz stanąć na starcie najbardziej ekstremalnych biegów na całym świecie. Solidna konstrukcja – koperty z kompozytu karbonowego, tytanu lub stali szlachetnej 316L, wysoka wodoszczelność nawet do 50 atm oraz szkło mineralne lub szafirowe – zniesie niemal wszystko, a ty możesz skupić się jedynie na ukończeniu wyzwania. To komfort, o który trudno w przypadku typowego sprzętu do OCR.

Czołganie się pod zasiekami, przedzieranie się przez mokradła, pokonywanie konstrukcyjnych przeszkód resztkami sił to warunki w których sprawdzają się jedynie niezawodne rozwiązania. Takie właśnie są zegarki Luminox.

Wyjątkowy design i wachlarz dedykowanych edycji podkreślają charakter właściciela na co dzień. Zegarki Luminox doskonale sprawdzają się zarówno podczas zwyczajnych obowiązków, przygotowań i morderczych treningów,  jak i na polu bitwy miłośników ekstremalnych przeżyć.

 

Luminox to zegarki Swiss Made wyposażone w unikalny system podświetlania godziny. Bez potrzeby naciskania przycisku czy wystawiania zegarka na działanie jakiegokolwiek źródła światła, czas jest wyraźnie widoczny w zupełnej ciemności przez nawet 25 lat. Większość zegarków innych marek potrzebuje źródła światła, aby „naświetlić” luminescencyjny barwnik, by móc odczytać godzinę w ciemności. Taka opcja szybko blednie i trzeba ponownie wystawić zegarek na działanie źródła światła. W niektórych markach zegarek jest wyposażony w przycisk, który należy nacisnąć, aby móc odczytać podświetloną godzinę – jego źródłem zasilania jest bateria. Każdy zegarek Luminox jest wyposażony w malutkie gazowe kapsułki (borosilicate glass capsules), które stale świecą na wskazówkach, indeksach i gdy to niezbędne, również na bezelu.

W Polsce zegarki są dostępne w wybranych butikach Swiss i na swiss com.pl 

Kalendarium

Polub nas!