Pierwszy w Polsce rodzinny bieg z przeszkodami


fot. Biegun

Już 9 lipca na terenie Kolibki Adventure Parku odbędzie się niezwykła impreza. W ramach kolejnej edycji ekstremalnego biegu Biegun, organizatorzy przewidzieli start dla całych rodzin! Pierwszy w Polsce rodzinny bieg z przeszkodami wystartuje o godz. 13:00.

W ekstremalnej zabawie wezmą udział rodziny 2 do 5 osobowe, które w swoim składzie będą miały co najmniej jedno dziecko w wieku 6-16 lat. Na 4 kilometrowym torze ustawiono liczne przeszkody, które będą wymagały współpracy całej rodziny. Trudny teren będzie doskonałą okazją do wspólnego przeżycia niesamowitej przygody. Nie zabraknie, mokradeł, rzek i gęstych krzaków. Na mecie dla wszystkich uczestników czekać będą pamiątkowe medale.

Zapisy rodzinnych drużyn (oraz na pozostałe kategorie) dostępne są już na stronie: www.biegun.info

Bieg Rodzinny będzie częścią dwudniowej imprezy Biegun: Morska Bryza (8-9 lipca). Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia jest Adventure Park Gdynia Kolibki. Ponad 12 lat doświadczenia w organizacji eventów firmowych, imprez integracyjnych, pikników i rajdów terenowych. Od 7 lat prowadzi największy w Polsce park przygody. Organizator pierwszej w Polsce imprezy samochodowej Wrak Race, a także uznanego przez prasę branżową, najtrudniejszego biegu terenowego – Bieg Morskiego Komandosa, w którym wprawieni biegacze już od 5 lat mierzą swoje siły.

Biegun jest bardzo pozytywnie odbierany w środowisku sportowym o czym świadczyć może obecność na starcie ekip biegowych, outdoorowych i crossfitowych: Koniuchy, BigYellowFoot Adventure Team, Płazy Gdańsk, Małe Trójmiasto Biega, Crossfit Gdynia, Padł Na Ryj Team, Rebels Legion Team.

Kalendarium

Polub nas!