4RUN: Starcie z ziemią za nami


fot. 4RUN

W sobotę, 20 maja, w Starej Piaskarni, pod Warszawą, odbył się pierwszy bieg, z cyklu czterech imprez sportowych – 4RUN Earth. Na event przybyło ok 300 uczestników i ponad 60 dzieci.

Ekstremalnie trudne przeszkody, ulokowane były na terenie piaskarni, gdzie przez cały dzień operowało palące słońce, co sprawiło, że bieg był naprawdę morderczy. W lesie cień nie był ratunkiem, bo tam znajdowały się najtrudniejsze przeszkody. Zasieki, tunele, ścianki z opon, dwie bliźniaczki do przejścia oraz kilkumetrowa zjeżdżalnia, z której spadało się do 2 metrowego stawu, to tylko niektóre z atrakcji organizatora.

Organizator zapewnił wiele rozrywek dla młodszych biegaczy, 3 stopniowy tor, który biegł między innymi przez jezioro oraz pod stromą górę. Dzieci nie miały taryfy ulgowej – bez względu na wiek, musiały czołgać się pod siatką i przechodzić przez opony. Wszystkie zdobyte medale były całkowicie zasłużenie. Mniejsze dzieci, podczas startu swoich rodziców, znalazły opiekę w zamkniętej strefie animacyjnej.
W miasteczku eventowym, każdy mógł znaleźć coś dla siebie – masaże regeneracyjne, jedzenie i zimne piwo, pomiar cukru i ciśnienia, leżaczki dla zmęczonych, napoje energetyczne dla spragnionych.

Kolejny bieg – 4RUN Water, odbędzie się 17 czerwca, w Ustce.
Zapisy trwają: www.bieg4zywiolow.pl

Kalendarium

Polub nas!